Максим Степанов про Голову НСЗУ: має відбутися додатковий добір

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов не визначився із кандидатурою на посаду Голови Національної Служби здоров’я України за результатами добору на цю посаду. Таким чином, на Голову НСЗУ може бути оголошений додатковий добір.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив під час засідання Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Максим Степанов

“На сьогодні мною прийняте рішення за результатами співбесід і проведеного добору. Повідомляю, що не визначено кандидатуру на Голову НСЗУ. Велика ймовірність, що буде оголошено додатковий добір. Відповідно, після цього буде визначено переможця” , – повідомив Максим Степанов.

За словами Міністра охорони здоров’я, запровадження в Україні карантину через коронавірус не дає змоги провести повноцінний конкурс на посаду Голови НСЗУ. Тому зараз можливе лише проведення добору на посаду – за рахунок підписання контракту із переможцем на час карантину, а після його завершення – має відбутися повноцінний конкурс.

Comments are closed.