I З’їзд УАРХСТ з міжнародною участю

Шановні колеги!

Українська асоціація радіохірургії та стереотаксичної радіотерапії (УАРХСТ) запрошує Вас прийняти участь у I З’їзді УАРХСТ з міжнародною участю, який відбудеться 4 та 5 червня 2021 року на базі ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України».

У програмі З’їзду передбачається розглянути питання лікування інтра- і екстракраніальних патологій за допомогою методів радіохірургії та стереотаксичної радіотерапії, які ми використовуємо протягом 10 років, маємо великий клінічний і науковий досвід лікування онкозахворювань головного мозку, судинних і функціональних порушень центральної нервової системи, а також екстракраніальних патологій, переважно пухлинного характеру. У З’їзді візьмуть участь не менше 50 фахівців, включаючи радіохірургів та радіотерапевтів, а також радіологів, онкологів і нейрохірургів. Очікується участь фахівців з Латвії, Білорусії, Туреччини, Ізраїлю, та ін.

Для участі в якості доповідача необхідно надіслати тези доповіді на електронну адресу оргкомітету: uarhsta@gmail.com та заповнити реєстраційну форму за посиланням https://uarst.com/novini/i-vseukrayinskij-zyizd-z-radiohirurgiyi-ta-stereotaksichnoyi-promenevoyi-terapiyi/.

Технічним підрядником З’їзду було обрано компанію «Professional Medical Education»


Президент УАРХСТ
А. Б. Грязов
Телефон: (097) 280-71-50
e-maіl: grandoc61@gmail.com

Comments are closed.